Struty - Bartek Strutyński, bas-wokal
Używa: 5-cio strunowych gitar basowych, wzmacniacza, własnych palców i głosu wspieranego mikrofonem:) (wszystko najlepszej jakości)
Znak zodiaku Baran, 1974. Osobowość artystyczno-histeryczna. Niespełniony kabareciarz i kontrabasista. Fan folkloru góralskiego (bo urodzony w Zakopcu), haftowanych kierpców i wisiorów. W kapeli basuje i pieje, dla higieny umysłowej pisząc antyklerykalne i szatańskie wersety. Człowiek od wywiadów. Lubi poprzerzucać trochę złomu na siłowni. Słucha mnóstwo muzyki: od Bacha, przez złote lata rocknrolla, jazz, pop, rock, metal w wielu odmianach (od pudel do black).

Góral - Marcin Góralski (jeden z założycieli zespołu), perkusja
Używa: perkusja SONOR, blachy ZILDIJAN, PAISTE, stopy TAMA, pałki GŁADEK.
Znak zodiaku Baran, 1971. Człowiek żelazna ręka jeżeli ktoś nie może odkręcić śrubki, to może po niego zadzwonić. Zawsze fizyczny w zespole. Choleryk, ale dusza człowiek. Świetny pilot wycieczek z wykształcenia i z zamiłowania, zawsze odnajdzie drogę do domu. Żaden Big Mac mu nie zaszkodzi. Pamięć absolutna kapeli, firma fonograficzna, dystrybutor i webmaster w jednym. Muzycznie - wierny thrash metalowi, chociaż czasami dla uspokojenia lubi posłuchać AC/DC, MSG, Thin Lizzy.

Radzio - Radek Chyliński, gitara
Używa: B.C. Rich Warlock i Flame Les Paul, wzmacniacz ENGL ROAD + paka ASHDOWN.
Znak zodiaku Panna, 1974. Wiecznie uśmiechnięty rockendrolowiec-szantowiec-romantyk, czasem sceptyk. Miłośnik wielokrotnych aranżacji muzycznych, gry w piłkarzyki, szybkiej jazdy samochodem i gier umysłowo - skojarzeniowych. Perfekcjonista. Główny kompozytor i katalizator konfliktów. Inspiruje go browar, piękne kobiety, śpiew i żagle. Własnoręcznie zbudował katamaran, który do dziś utrzymuje się na powierzchni. Muzyka wg Radzia ma być po prostu fajna i melodyjna. Fan Czesława Niemena.

Artur Tabor, gitara
Używa: dobrych gratów... (zainteresowanych endorsementem zapraszamy do kontaku z managementem :))
Znak zodiaku Rak, 1978. Trochę romantyk - trochę Maczo;) Zakochany w gitarze, wielbiciel - jak to sam określa -"inteligentnej wymiany myśli". Profan - pije whisky z colą. Miłośnik dwóch i czterech kółek. Prowincjonalny Agassi. Entuzjasta książek Mario Puzo i dobrych komedii. Pieszczoch i sybaryta. Słucha różnej muzyki - od dobrego POPu po Hard & Heavy. Jego muzyczny idol to Paul Gilbert - ultrasprawny technicznie gitarzysta, który zaprzągł technikę w służbie muzyki, a nie na odwrót, w dodatku robi to z niesamowitym wyczuciem i ogromnym poczuciem humoru.