30-03-2008
Pewnie nie uwierzycie, ale już za niecały miesiąc osiągniemy pełnoletność!!!:)
25 kwietnia (piątek) zapraszamy do klubu Radio Luxembourg w Warszawie na nasz URODZINOWY KONCERT!!!
Stuknie nam 18stka!!!:)
Od tego momentu będziemy korzystać z wszelkich wynikających z tego przywilejów, na przykład legalnie kupować alkohol i chodzić do kina na filmy dla pełnoletnich:)))
Razem z nami zagrają nasi przyjaciele ze Sląska - zespół Popiół, promujący swój debiutancki album oraz zespół Hellforge z Warszawy.
Po koncercie after party poprzedzone niespodzianką przygotowaną przez nasz management i najbliższych. Nie wiemy co to będzie, ale podobno będzie zajebiście:)
Szykuje się naprawdę niezła impreza!!!
Gorąco ZAPRASZAMY!!!


Nasza Galeria została uaktualniona o fotki z naszych trzech zeszłorocznych koncertów.
dodał: Góral

14-11-2007
Koncert w warszawskim klubie Radio Luxembourg już za nami.
Wielkie, naprawdę WIELKIE podziękowania dla licznie przybyłej i wspaniale reagującej publiki.
WITCHKING i MUERTE - dzięki za super koncerty!!!
Dziękujemy również załodze klubu za świetną organizację. Ten koncert będziemy bardzo mile wspominać i mamy nadzieję, że zawitamy tam wkrótce ponownie.

23 listopada po 4 latach zawitamy ponownie z koncertem do naszego rodzinnego Legionowa. Do wspólnego grania zaprosiliśmy naszych znajomych - zespół Carnal. PRZYBYWAJCIE!!!
Naszą płytę "Funeral Show" będzie można kupić podczas koncertu.
Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Z przyczyn od nas niezależnych, planowany koncert 15 grudnia w Radiu Luxembourg niestety nie odbędzie się.

W listopadowym numerze magazynu Teraz Rock możecie poczytać o nas i o "Funeral Show". Zapraszamy do lektury.
dodał: Góral

28-09-2007
Zdjęcia z naszych ostatnich koncertów już w Galerii
Do końca roku zagramy jeszcze kilka koncertów. Na razie potwierdzone trzy. Reszta wkrótce. Podczas każdego koncertu będziecie mogli nabyć naszą płytkę "Funeral Show".
dodał: Góral

09-07-2007
"FUNERAL SHOW" JUŻ JEST!!!
Nasz pierwszy full album już w sprzedaży!!!
Do momentu uruchomienia sklepiku na naszej stronie, możecie zamawiać płytę wysyłając maila na adres sonor1@wp.pl
Cena płytki - 25zł + koszty przesyłki (informacje odnośnie kosztu przesyłki otrzymacie w mailu zwrotnym, osoby w Warszawy - możliwy odbiór osobisty)
dodał: Motorbreath

16-05-2007
Informujemy, że po 17 latach wspólnego grania gitarzysta Marek Grzymkowski zdecydował się opuścić Motorbreath z przyczyn artystyczno-osobistych. Reszta zespołu bardzo dziękuje za wieloletnią owocną współpracę i oczywiście życzymy Grzymoxowi wszystkiego najlepszego oraz realizacji wszelkich zamierzonych planów.
Najbliższy koncert w Chorzowie 26 maja 2007 będzie naszym ostatnim koncertem w składzie z Markiem. Jego miejsce w Motorbreath zajmie Artur Tabor, którego serdecznie witamy na pokładzie. W nowym składzie zadebiutujemy w Czerwionce na festiwalu Around The Rock, 30 czerwca 2007.
dodał: Motorbreath

07-05-2007
Galeria uzupełniona! Do obejrzenia zdjęcia z zeszłorocznych i tegorocznych koncertów.
dodał: Góral

02-04-2007
Kolejne koncerty!!! Szczegóły w dziale Koncerty
dodał: Góral

06-03-2007
17 marca w klubie Metal Cave zagra również heavy metalowy MORLOG - nasi starzy super kumple z Wołomina. Chłopaki potwierdzili już swój udział (z czego bardzo się cieszymy!!!) i zapowiadają ostrą jazdę:)
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, będzie HEAVY, będzie ROCK, będzie THRASH!!! (no i browar:))

W Empikach jest już dostępny najnowszy numer magazynu Pure Metal. Będzie co poczytać, bo jest wywiad ze Strutym (a on ma zawsze dużo do powiedzenia:)) oraz recenzja naszego materiału promo "Funeral Show"
dodał: Góral

05-02-2007
Witajcie w Nowym Rocku!!!
Ruszyła się sprawa koncertów i dwa mamy już potwierdzone. Wkrótce będą znane szczegóły. Pierwszy koncert w Warszawie, będziemy promować nasz nowy materiał!!! Udział w koncercie potwierdził już zespół POPIÓŁ - nasi przyjaciele ze Sląska!!! Możliwe, że zagra ktoś jeszcze.
W kwietniu po raz drugi zagramy w Lublinie.
Zapraszamy do działu Koncerty.

Co jakiś czas ukazują się w mediach recenzje proma "Funeral Show". Wszystko w dziale Media.
dodał: Góral

06-12-2006
Witam was moje robaczki :)

Jako „głowa rodziny” (powinno być chyba matka) mam zaszczyt ogłosić, że po długiej przerwie, dzięki pannie Justynie O. (zwanej też Justi czy 5hi2a) mamy nową stronkę. Trochę to wszystko trwało, ale jest, działa, a my pannie Justynie do nóżek padamy w podzięce za czas poświęcony, cierpliwość i zaangażowanie bezinteresowne. Na stronie znajdziecie oprócz starych rzeczy sporo nowości, w tym: dwie wersje biografii (dla niecierpliwych i dla tych bardziej wytrwałych), coś o zespole (raczej o jego składzie :) ), media (wywiady, recenzje płyt i relacje z koncertów), poszerzoną dyskografię o te dema, co to się do nich chłopcy „nie przyznają” :). W niedalekiej przyszłości zostaną też dorzucone zdjęcia z ostatnich koncertów (czekamy na uruchomienie przeglądarki).
To chyba tyle na temat strony, zapraszam w imieniu swoim i Motorbreath do jej częstego odwiedzania.

Muszę też wspomnieć o wiekopomnej chiwli, jaka nadejszła we wrześniu, roku pańskiego 2006. W warszawskim SERAKOS STUDIO, pod czujnym okiem Roberta i Magdy Srzednickich, w oparach dymu i siarki (jakby to powiedział Struty), chłopaki zarejestrowali 10 zupełnie premierowych kompozycji. Krążek nosi tytuł FUNERAL SHOW i jest długo wyczekiwanym przez nas dzieckiem :). W tym miejscu zapraszam do działu dyskografia, gdzie zamieszczone są fragmenty czterech utworów (Counterfeit God, Who are you now?, Funeral Show i Litania). W obecnej chwili chcemy to dziecko w świat wypuścić i szukamy wydawcy proszę więc trzymać kciuki i nie puszczać! O wszystkim oczywiście będziemy informować was na bieżąco, a póki co pozdrawiam Kazia, Hooda Robina i tego piątego też ;)
dodał: Menago

Strona wzbogaciła się też o INTRO dzięki uprzejmości Piotra Gebethnera z TRASY66 za co wszem i wobec - dziękujemy :)
dodał: 5hi2a

17-06-2006
Już za tydzień!!! Koncert w warszawskim klubie Progresja. Heavy Metal znów zawładnie tym klubem!!! Zagramy razem z DRAGON'S EYE, GUTTER SIRENS oraz Graal. Po takim składzie można się spodziewać tylko jednego - HEAVY METAL BEJBE:)))!!!!!
Prawdopodobnie będzie to nasz ostatni koncert przed wejściem do studia. Nasze kolejny koncert odbędzie się na jesieni tego roku lub dopiero na wiosnę 2007.
ZAPRASZAMY!!!
dodał: Góral

10-04-2006
Z tego miejsca leciwi metalowcy z Motorbreath składają wielkie podziękowania wszystkim i każdemu z osobna:
po pierwsze za lata wytrwałości razem z nami na tym samym undergroundowym wózku,
po drugie za wspaniały wieczór w Metal Cave 7 kwietnia 2006
i po trzecie za fakt zmotywowania nas do dalszej wytężonej pracy.
Poza werbalnym podziękowaniem pragniemy zapewnić, iż najprawdopodobniej we wrześniu 2006 będziemy już mieć okazję, aby podziękować Wam wszystkim naszą muzyką, którą przecież tworzymy nie tylko dla siebie - ale jak się okazało w czasie imprezy urodzinowej - też dla fantastycznego grona ludzi, dla których Motorbreath jest czymś więcej niż tylko kolejną podziemną kapelką brzdąkającą sobie pod nosem:)
Metal On!!!
dodał: Motorbreath

27-03-2006
Tradycyjnie już zapraszamy na nasz urodzinowy koncert. Stuknął nam kolejny ...nasty roczek i pragniemy uczcić to wydarzenie razem z Wami.
Tym razem na scenie klubu Metal Cave zagra z nami Lethal Dose.
Szczegóły w dziale Koncerty
dodał: Góral

22-01-2006
Nasza Galeria uzupełniona! Możecie obejrzeć zdjęcia z naszej sesji zdjęciowej, a także z koncertów w Ursusie i warszawskim klubie Metal Cave.
Kolejne zdjęcia wkrótce.

Ostro pracujemy nad nowymi utworami. Materiał na naszą debiutancką płytę zostanie zarejestrowany w kwietniu lub maju. Dalsze szczegóły już niebawem.
dodał: Góral

08-12-2005
Na portalu growling.fora.pl pojawiła się relacja z naszego koncertu, który zagraliśmy 13 listopada w warszawskim klubie Metal Cave.
Zaraz po koncercie Growling przeprowadził z nami wywiad:)

Nasz najbliższy KONCERT odbędzie się w styczniu 2006 w ramach 14 Finału WOSP.
ZAPRASZAMY!!!
dodał: Góral

02-11-2005
Już w najbliższy poniedziałek tj. 07 listopada Motorbreath będzie gościem audycji Złomowisko radia Kampus. Audycja rozpocznie się o godz. 23:00. Będzie jej można posłuchać na 97,1FM w Warszawie i okolicach lub na stronie radia Kampus.

Kolejna recenzja "Following The Fear" oraz wywiad z nami ukazał się na stronie AVATARAE.
dodał: Góral

26-10-2005
Galeria uzupełniona! Zdjęcia z koncertu w Przasnyszu
Przypominamy o koncercie 13 listopada w Warszawie!!! Piekielnie gorąco ZAPRASZAMY!!!
dodał: Góral

17-10-2005
W Galerii są już fotki z sierpniowego koncertu w Czerwionce, czyli... tak było na Sląsku:)

Kolejny koncert 13 listopada w Warszawie.
dodał: Góral

29-08-2005
Zanim napiszę co nowego, należy wspomnieć o koncercie, który zagraliśmy 20 sierpnia w Czerwionce. REWELACJA!!! Tak jednym słowem można określić naszą trzecią już wizytę w tym mieście. Dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w koncercie:) Jesteście super publiką!!! Wprawdzie nieliczną (z tego co słyszałem, graliśmy trochę za późno), ale naprawdę SUPER! Grzesiu - dzięki za zaproszenie i opiekę na miejscu:) (organizacja jak zwykle pierwsza klasa!). Mam nadzieję, że zdjęcia z koncertu powinny się ukazać w ciągu max. 2 tygodni.
Dziękujemy również firmie Vipus Poland za transport.

A co nowego? Na razie 2 koncerty w naszym kalendarzyku. Już w najbliższą sobotę zagramy w Przasnyszu podczas II Przasnyskich Spotkań Lotniczych. Nie gralismy dotąd dla motocyklistów to sobie zagramy dla pilotów:))) Przed nami delikatnie posmera instrumenty warszawski Hostile:)))
Kolejny mały koncercik wstępnie zaplanowany w Ursusie 15 października.

Kolejną recenzję "Following the Fear" możecie przeczytać na stronie Psycho Magazine. Zapraszamy do lektury:)
dodał: Góral

06-08-2005
Dokładnie za 2 tygodnie, czyli 20 sierpnia zagramy na Sląsku w jednym z naszych ulubionych miejsc - miejscowości Czerwionka-Leszczyny!!! Zagramy tam już po raz trzeci i mamy nadzieję, że nie ostatni;)
ZAPRASZAMY!!!
dodał: Góral

23-07-2005
W Galerii są już fotki z koncertu, który zagraliśmy w warszawskim klubie Progresja razem z Killjoy i The No-Mads.

Jeśli chodzi o nasze najbliższe plany koncertowe, to będzie nas można zobaczyć i posłuchać na Sląsku 20 sierpnia. Szczegóły wkrótce.
dodał: Góral

07-06-2005
Nasza Galeria wyszła na prostą, znaczy się jesteśmy wreszcie na bieżąco:) Są już fotki z koncertu w Wołominie - 20 maja zagraliśmy tam w ramach kolejnej edycji imprezy Rock Piątek.
dodał: Góral

04-06-2005
Koncert w Kielcach został niestety na razie odwołany. Możliwe, że pojawimy się tam na jesieni, poczekamy zobaczymy.

W naszej Galerii są już fotki z naszego urodzinowego koncertu.
dodał: Góral

13-05-2005
Koncert w Kielcach nie odbędzie się niestety w podanym terminie. Na razie zostaje przełożony na 24 maja. Czy będą kolejne zmiany, nie wiadomo. Cierpliwie czekamy na informację od organizatora.
Na razie przygotowujemy się do inwazji na Wołomin:)

Mamy już komplet zdjęć z naszego urodzinowego koncertu! W przyszłym tygodniu część z nich pojawi się w naszej Galerii.
dodał: Góral

07-05-2005
Ostatnio pisałem, że zagramy 13 maja na Ursynaliach. Niestety z poważnego powodu, niezależnego od nas, musieliśmy zrezygnować z udziału w koncercie.
W dziale Koncerty możecie zapoznać się z naszymi planami koncertowymi na najbliższy czas.
dodał: Góral

05-05-2005
Z wielką dumą i radością informujemy, że od dnia 2 maja 2005 mamy M A N A G E R A !!!
Temu wyzwaniu postanowiła sprostać Dorota Juszkiewicz - przeurocza optymistka, energiczna aktywistka:)
Dorota będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz za wszelkie sprawy organizacyjne zespołu.
WITAMY NA POKŁADZIE!!!

dodał: Góral

19-04-2005
I po urodzinowym koncercie! Niełatwo opisać to, co się działo:) Dawno nie graliśmy koncertu dla takiej publiki. Mamy nadzieję, że już wkrótce pojawią się w Galerii fotki z koncertu.
Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się tego wieczora w Metal Cave i stworzyli niesamowitą atmosferę!!!

Tych, którzy nie dotarli na koncert i tych, którzy chcą znów się z nami spotkać, już teraz zapraszamy na Ursynalia 13 maja. Wkrótce pojawią się szczegóły w dziale Koncerty.
dodał: Góral

09-04-2005
Witajcie! Był lekki zastój na stronie, ale już to nadrabiam.

Przede wszystkim koncert!!!
Już w najbliższy piątek, 15 kwietnia odbędzie się w warszawskim klubie Metal Cave koncert z okazji 15 urodzin Motorbreath!!! Tak, tak, starość nie radość, ale jak widać grać się chce i nie mamy zamiaru przestać:) Do wspólengo grania zaprosiliśmy naszych dobrych znajomych z Trójmiasta - BAD TASTE (heavy metal) oraz warszawski HOSTILE (death metal).
Każda z pierwszych 30 osób, która przekroczy wrota Metal Cave otrzyma na wejściu kuponik na darmowego (rzecz jasna) browca!
Tegoż wieczora wskazane jest również wypicie za zdrówko jeszcze dwóch Motorbreath'owych jubilatów: Górala i Strutego, którzy w bardzo bliskich okolicach 15 kwietnia się narodzili:)))

W Galerii możecie obejrzeć fotki z koncertu, który zagraliśmy 16 kwietnia 2004 w warszawskim klubie Progresja razem z kapelami Totem i Horrorscope, i który to koncert był właśnie połączony z urodzinami naszej sekcji rytmicznej:)

I na koniec - zapraszamy do poczytania kolejnego rozdziału naszej Biografii. Nadworny pismak Struty streścił to, co działo się w roku 2004.

To na tyle i do zobaczenia na koncercie 15 kwietnia!!!
dodał: Góral

25-01-2005
No i mamy pierwszego niusa w 2005 roku!!! Nasza Galeria powiększyła się o fotki z dwóch ostatnich koncertów, czyli Hard Rock Fest w Lublinie i z klubu Metal Cave w Warszawie. Spędziłem kilka dobrych godzin, żeby to przygotować. Wybraliśmy dla Was w sumie 115 zdjęć z około 500!!! Trochę fotek (nie zamieszczonych tutaj) obejrzycie sobie wkrótce na naszej fan klubowej stronce. Reszty nie zobaczycie, bo cenzura nie pozwala publikować:)))
Życzymy miłego oglądania;)
dodał: Góral

30-11-2004
Jeszcze jeden koncert w tym roku! Za niecałe 2 tygodnie ponownie zawitamy do warszawskiego klubu Metal Cave!!! Szczegóły w dziale Koncerty

Sprawa uaktualnienia naszej galerii wciąż się przeciąga, ale wierzcie mi, już niedługo spora ilość fotek się pojawi.
Trzymajcie się ciepło (bo ogólnie zimno już jest:)) i do zobaczenia na najbliższym koncercie!!!
Pozdrawiamy!!!

22-10-2004
Już jutro około godziny 20:00 wejdziemy na dechy sceny lubelskiego Centrum Kultury. V edycja HARD ROCK FESTIVAL ma się rozpocząć o godz. 16:00. Zagramy razem z Gutter Sirens, The Black Horsemen, Requiem i Spectral.
Przybywajcie tłumnie, bo będzie naprawdę duża dawka heavy metalu!!!

A tymczasem zapraszam do naszej Galerii. Właśnie pojawiły się fotki z koncertu w warszawskim klubie Rock'n'Roll.

14-10-2004
Wszystkim przybyłym do Metal Cave w sobotni wieczór bardzo bardzo dziękujemy. Stworzyliście niesamowitą atmosferę. Na temat koncertu możemy sobie podyskutować na naszym nanklubowym forum.
Dzięki dla Jacka i pozostałych metalcave'owców:) za organizację, obsługę, browar itp.
No i oczywiście Smoczym Gałkom (spotkanie po latach co się zowie:)) i Sorcerer'owi.
Jeśli nie w tym, to na pewno na początku przyszłego roku zawitamy ponownie na tyły "Biedronki" i zejdziemy schodkami do czeluści Metal Cave:))))

Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Już w przyszłą sobotę, 23.10 zawitamy do Lublina na HARD ROCK FESTIVAL.
Szczegóły w dziale Koncerty

15-09-2004
Dawno mnie tu nie było, niestety brak czasu. Wkrótce zaległości będą nadrobione. Już niedługo pojawią się fotki z naszych ostatnich koncertów oraz ciąg dalszy naszej bio.

Z przyczyn ekonomicznych (czy jak to tam się nazywa) musieliśmy zrezygnować z wizyty we Wrocławiu. Prawdopodobnie zawitamy tam na początku przyszłego rocku:)

Niedługo będziemy plumkać w warszawskim klubie Metal Cave. Szczegóły w dziale Koncerty

26-07-2004
Koncert w klubie Rock'n'Roll był dla nas totalnym zaskoczeniem, mam na myśli ilość osób, która przyszła i atmosferę podczas koncertu.
Byliście po prostu RE-WE-LA-CYJ-NI !!! Dawno nie graliśmy koncertu dla takiej publiki. WIELKIE DZIĘKI!!!
Poza tym podziękowania dla:
- kapeli EMPHERIS, która nas zaprosiła do wspólnego grania i z którą fantastycznie się imprezowało:))) przed i po koncercie
- obsłudze klubu, a w szczególności barmanom za obfite lanie browca i szaleństwo za barem:)
Podsumowując:
R O C K ' N ' R O L L !!!!!!! (jak to zwykł mawiać dziadek Ozzy:)))

Mamy już potwierdzone dwa kolejne koncerty. Pierwszy już 13 sierpnia w Ursusie w ramach akcji "Lato w mieście", drugi we Wrocławiu. Szczegóły w dziale Koncerty
POPRZEDNIE NIUSY